İşte size asrın sorusu… Erkekler hemen yapıştıracaktır cevabı; ”Çok güzeller ağabey!”, kızlarımız durur mu? Onların cevabı da ”Kaşarlar da ondan!” olacaktır. İki cevap da tek başına bu sosyolojik durumu açıklamaya yetmez. Temelinde farklı sebepler yatmaktadır. Onlarca Ukraynalı kızla ve bir o kadar Ukraynalı erkekle konuşarak, bu konu hakkındaki en net cevapları bulacağınız bir yazı yazıyorum. Tarihe nottur…

Öncelikle erkek cinsi okuyucularımın Yeniden Alfa Erkeği Olmak başlıklı yazımı okumasını, kadın cinsi okuyucularımın ise Saygı Duyulacak Kadın Olmak başlıklı yazımı okumasını şiddetle tavsiye ediyorum. Çünkü milliyet farketmeksizin, partnerimizde aradığımız özellikler gayet açıktır. Bu özelliklerde eksiklik yaşayanlar, zaten bu yazının yazılmasına sebeptir. Eğer diğer yazıları okuduysak, buyurun başlayalım tüm sorularınızı cevaplamaya…

  • Ukrayna kızları gerçekten güzel midir?

Güzellik görecelidir. Nereden bakıyoruz? Türk erkeği gözünden mi? O zaman cevabımız koca bir evet! Ukraynalı erkeklere bu soruyu sordum ve ne cevap aldım biliyor musunuz? Net bir hayır! Onlar Türk kızlarının daha güzel olduklarını düşünüyorlar. Peki iki ayrı milletten erkeklerin, temelinden zıt cevaplar vermesinin sebebi ne olabilir? Cevabı bende net. O zaman soruyu soralım…

  • Türk erkeği Ukrayna kızını neden güzel bulur?

Irksal farklılıklar bu soruya verilen en yüzeysel cevap olur. Derinlik kazandırmak istersek eğer, ince ve uzun boylu fizyolojik özelliklere sahip olan beyaz tenli Ukrayna kızları, çevresinde daha koyu tenli ve fizyolojik özellikleri nedeniyle daha yuvarlak vücut hatlarına sahip Türk kızları görmeye alışmış erkeklere farklı ve çekici gelmektedir. Tabi ki tek neden bu değil. Çünkü yukarıda saydığım fizyolojik özellikler, tüm slav ırkında mevcuttur. Yani Letonya, Estonya, Litvanya gibi ülkelerde yaşayan kızların hepsi bu özelliklere sahipler. O zaman Türk erkeği neden özellikle Ukrayna kızlarına düşkün? Çünkü Ukrayna kızları da Türk erkeklerine çok düşkün. Neden? Cevaplayalım efendim. Ama cevaplamadan önce hemen aşağıya bir deyiş bırakalım da birşeyler çağrıştırsın…

Sen ağa ben ağa, inekleri kim sağa?

  • Ukrayna kızları neden Türk erkekleri sever?

Bu sorunun cevabını daha net anlamak için Ukrayna denen ülkeyi biraz daha iyi tanımak lazım. Komünist rejimin sona ermesi sonucu oligark aileler dışında, Ukrayna halkı fakir kalmıştır. Üstelik bugün yaşanan iç savaşın da bize açıkça gösterdiği gibi, halk Rusya ve Avrupa Birliği arasında sıkışıp kalmıştır. Bu sebeple ülkenin tarım ve liman işletimi dışında ciddi bir gelir kaynağı da yoktur. Komünist rejimin vermiş olduğu karakteristik özellikleri sebebiyle de, erkekleri devlet bize baksın kafasındadırlar. Pek çalışkan değillerdir anlayacağınız. İçerler, kadınlardan çocuk yaparlar ve kaçarlar.

Ukrayna’da konuştuğum kadınlar ise bu durumu nefretle anlatırlar. Üstelik bunların içerisinde iki hatta üç ayrı işte, günde 16 saat çalışanları bile vardı. Ukrayna’da körüklü belediye otobüslerini kadınlar kullanır. Kafelerde hizmet edenlerin hepsi kadındır. Bütün büfelerde kadınlar vardır. İş hayatı kadınlar üzerinden dönmektedir. Bu eforun karşılığında da malesef üç kuruşluk kazançları vardır. Geçinemezler.

Türk dizileri Ukrayna kızları arasında çok meşhurdur. Ezbere bilirler. Dizilerde gösterilen şatafatlı, zengin hayata da imrenerek bakarlar. Türkiye’yi çok zengin bir ülke, Türk erkeklerinin hepsini de çok zengin olarak kafalarında kodlamışlardır. Bu durum da Türk erkeklerine daha sevecen ve baştan çıkarıcı yaklaşmalarının ana sebebidir. Yani ekonomik açıdan daha rahat olan diğer slav ülke kızlarının Türklere yakın davranmamalarının ana sebebi budur. İhtiyaçları yok. Onlar zaten ağa. Türk, onlar için yeterince zengin değil. Peki Ukrayna kızları, dizilerden falan görerek Türkiye’yi zengin bir ülke olarak tanımalarını anladık da, neden tüm Türk erkeklerini zengin sanıyorlar? Bu sorunun cevabını da Ukrayna’ya giden Türk erkeklerinin oradaki davranış biçimleri cevaplıyor.

  • Türk erkeği Ukrayna’da nasıl davranır?

Ukrayna, Türk parasının daha değerli olduğu nadir ülkelerdendir. Ayrıca yaşam da ucuzdur. Gece hayatının bu derece ünlü olmasının temel nedeni de bu ucuzluktur. Cebinize bin türk lirası koyduğunuzda, bir gece kulübünde krallığınızı ilan edebilirsiniz. Bundan on yıl önce daha da ucuzdu. Paramızın git gide değer kaybetmesi ile Ukrayna parası ile Türk parası arasındaki parite onbeşlerden dörtlere kadar düştü. Ama hala ucuz diyebiliriz.

Bu ucuzluğun Türk erkeğine verdiği özgüven ile, Ukrayna gece hayatında şov yapmaktayız. En ünlü gece kulübünde ikiyüz TL karşılığında bir viski şişesi açtırabildiğinizi düşünürsek, şişeler masalarda ikişer ikişer patlamaktadır. Maytaplar yanar, bahşişler dağıtılır, localar kapatılır. İlle de bu kadar içki kızlara dağıtılmak için fırsat kollanır. Güller alınır, yollanır. Şimdi soruyorum size, Ukrayna kızları Türk erkeğine düşün olmakta suçlu mu? Bu hovardalığı gören kızlar da, gülümserler ve işvelerine işve, cilvelerine cilve katarlar. Bir Türk erkeği ile evlensem hayatım kurtulur diye düşünüp, daha sıcak davranırlar. Üstelik Muhteşem Yüzyıl dizisi sağ olsun, nasıl cariye gibi davranılır çok iyi bilirler.

Sonuç olarak;

İlgisiz, pısırık, sarhoş Ukrayna erkeğinden bezmiş ve fakirlikten yılmış Ukrayna kızı, kurtuluşu ve refahı Türk erkeğinde aramaktadır.

Alfa özelliklerini rahatlıkla Ukrayna’da sergileyebilen Türk erkeği, aradığı ilgiyi ve el üstünde tutulmayı bu ülkede bulmaktadır. Üstelik görece daha güzel bulduğu kızların, egolarını şişirmesine mest olmaktadır.

Bu durum gösteriyor ki; ortada gayet adaletli bir alışveriş mevcuttur. Samimi bir ilişki olmasa da, kazan kazan ilkelerine tamamen uymaktadır. Kanuni’nin gözdesi Hürrem ile, bugün Ahmet’in, Mehmet’in aklındaki Svitlana arasında bir fark yoktur.

Sevgiler… SKR

Leave a Reply